Volg ons ook op:



   

Sporthal "De Zandkuil"
De Aanloop 2

4335 AP Middelburg


Nieuw adres maar zelfde locatie:
de gemeente Middelburg heeft besloten de straatnaam aan te passen met de herinrichting van Sportpark de Voorborch, wij zijn dus niet verhuisd maar hebben enkel een ander adres....


Telefoon "De Zandkuil" : 0118-640849

info@mtvmiddelburg.nl


Correspondentie Adres:

MTV Middelburg
Koepel 25
4336 JX Middelburg
0118-612164 (na 19.00 uur)
secretaris@mtvmiddelburg.nl


Bestuur      
Voorzitter Janny Vermeule 0118-636315 voorzitter@mtvmiddelburg.nl
Penningmeester Frans Villée
0118-633969
penningmeester@mtvmiddelburg.nl
Secretaris Christel Provoost 0118-612164 secretaris@mtvmiddelburg.nl
Afgevaardigde TC Roelie Kroonen tc@mtvmiddelburg.nl
Bestuurslid Imar Berdik   bestuurslid@mtvmiddelburg.nl
       
Infrastructuur (accommodatie / zaalhuur) Nico Willemse 0118-615581 accomodatie@mtvmiddelburg.nl
       
Ledenadministratie Joke Kraak   ledenadministratie@mtvmiddelburg.nl
       
Kledingbeurs Mirella de Kam   kleding@mtvmiddelburg.nl
       
Technische Commissie      
Voorzitter Roelie Kroonen   tc@mtvmiddelburg.nl
Secretaris Ingrid Simons - Meulmeester   springgroep@mtvmiddelburg.nl
       
Hoofdleiding      
Ouder/ peutergym (Middelburg) Carla Villée 0118-629906 peuters@mtvmiddelburg.nl
Ouder/ peutergym (Souburg) Inge van Iwaarden 0118-466033  
Ouder/ peutergym (Souburg) Elly Kempe 0118-478592  
Kleuters vacature   kleuters@mtvmiddelburg.nl
Turnen Jongens Jaap Lindenberg 0118-616133 jongens@mtvmiddelburg.nl
Turnen Meisjes Linda Loesberg meisjes@mtvmiddelburg.nl
Top en Wedstrijdsport Jeannot Stroosnijder 0118-613251 wedstrijdsport@mtvmiddelburg.nl
Jazzdans / streetdance Marja Vilée 0118-633969 dancemotivation@mtvmiddelburg.nl
Springgroep Ingrid Simons - Meulmeester 0118-416705 springgroep@mtvmiddelburg.nl
Recreatie groep Carla Bostelaar 0118-553185 recreatie@mtvmiddelburg.nl
Ritmisch     ritmisch@mtvmiddelburg.nl
       
Redactie Nieuwsbrief     redactie@mtvmiddelburg.nl
       
Redactie Website     webmaster@mtvmiddelburg.nl
       
Jeugdraad Tjeerd Nijsen   jeugdraad@mtvmiddelburg.nl
       
Avondvierdaagse Nico Willemse 0118-615581 accomodatie@mtvmiddelburg.nl
       
SPONSOREN:
     
     
        

Copyright ©
MTV Middelburg aangesloten bij de KNGU - All rights reserved - Privacy beleid - webmaster@mtvmiddelburg.nl