Volg ons ook op:



 

Sporthal "De Zandkuil"
De Aanloop 2

4335 AP Middelburg


Telefoon "De Zandkuil" : 0118-640849

 

Voor algemene vragen omtrent lessen kunt u terecht op volgend adres: info@mtvmiddelburg.nl


Secretariaat:

MTV Middelburg
Oude Vlissingseweg 58
4336 AE Middelburg
secretaris@mtvmiddelburg.nl


Bestuur      
Voorzitter Janny Vermeule 0118-636315 voorzitter@mtvmiddelburg.nl
Penningmeester Frans Villée
0118-633969
penningmeester@mtvmiddelburg.nl
Secretaris Vacant   secretaris@mtvmiddelburg.nl
Afgevaardigde TC Roelie Schipper-Kroonen tcvoorzitter@mtvmiddelburg.nl
Bestuurslid Imar Berdik   bestuurslid@mtvmiddelburg.nl
       
Vertrouwenspersoon Wilna Ruempol   vertrouwenspersoon@mtvmiddelburg.nl
       
Infrastructuur (accommodatie / zaalhuur) Nico Willemse 0118-615581 accomodatie@mtvmiddelburg.nl
       
Ledenadministratie Jolanda Stroosnijder   ledenadministratie@mtvmiddelburg.nl
       
Kledingbeurs Vacant   kleding@mtvmiddelburg.nl
       
Sponsor Commissie Miriam van der Slot   sponsorcommissie@mtvmiddelburg.nl
  Imar Berdik   bestuurslid@mtvmiddelburg.nl
       
Technische Commissie      
Voorzitter Roelie Schipper-Kroonen   tcvoorzitter@mtvmiddelburg.nl
Secretaris     tcsecretaris@mtvmiddelburg.nl
Turnen Meisjes Linda Loesberg meisjes@mtvmiddelburg.nl
Top en Wedstrijdsport Jeannot Stroosnijder 0118-613251 wedstrijdsport@mtvmiddelburg.nl
Turnen Jongens Jaap Lindenberg   jongens@mtvmiddelburg.nl
Jazzdans / streetdance Marja Villée 0118-633969 dancemotivation@mtvmiddelburg.nl
Springgroep Yardin den Engelsman   springgroep@mtvmiddelburg.nl
Onderhoud/Materiaal Marco Schier 0118-553039 onderhoud@mtvmiddelburg.nl
       
Informatie overige afdelingen:      
Ouder-Peuter/Kleuter gym/dance
Recreatie/Trimgroep/Volleybal
    info@mtvmiddelburg.nl
       
Redactie Nieuwsbrief     redactie@mtvmiddelburg.nl
       
Redactie Website     webmaster@mtvmiddelburg.nl
       
Jeugdraad Tjeerd Nijsen   jeugdraad@mtvmiddelburg.nl
       
Avondvierdaagse Rina Jakobsen   a4daagse@mtvmiddelburg.nl
       


SPONSPONSOREN:
     
     
     
     
  

Copyright ©
MTV Middelburg aangesloten bij de KNGU
- All rights reserved - Privacy beleid - webmaster@mtvmiddelburg.nl